A+ R A-

Historia

Firma Gebr. Meus @ Co. Polen, dr inż. Andrzej Kurek (skrót GMP) została założona w roku 1990 i przejęta przez dr Kurka w roku 2000 (Dr.-Ing. Andrzej Kurek - studia i doktorat z automatyki (specjalizacja: miernictwo) w Niemczech)

Firma Gebr. Meus @ Co. Polen, dr inż. Andrzej Kurek jest wyciągniętą ręką w Polsce  firmy EasyTherm Austria i posiada ona  bardzo interesujący i niezwykle innowacyjny produkt w postaci paneli grzewczych wytwarzających falę ciepła o zaskakująco skutecznym działaniu, co gwarantuje nie tylko niskie bieżące koszty ogrzewania, ale wyróżnia się też niskimi kosztami samej inwestycji, zerowymi kosztami konserwacji oraz niewiarygodnie niskimi kosztami montażu systemu. Zupełnie inna fizyczna zasada działania paneli easyTherm w stosunku do systemów grzewczych tradycyjnych zmienia klimat w domu, który w przypadku easyTherm jest idealnie dopasowany do potrzeb fizjologicznych człowieka i skutkuje niezwykle wysokim  podniesieniem odporności ludzi na infekcje wirusowe. Sama fala ciepła w podczerwieni działa w wielu przypadkach terapeutycznie przyśpieszając leczenie powstałych już infekcji czy chorych zatok jak i wielu innych przypadłości - zresztą między innymi z takich powodów oferowana jest przez ośrodki SPA, Wellness i medycynę klasyczną.

 


Technologia easyTherm jest chroniona patentem i to na całym świecie, co gwarantuje jej unikalność wśród pozornie podobnych produktów. Czystość technologiczna i najwyższa jakość to naczelna zasada firmy easyTherm, bowiem produkt w całości powstaje w centrum Europy w Austrii.

Po wykonaniu serii prób i pomiarów w Polsce okazało się jednoznacznie, że koszty eksploatacji paneli easyTherm są niższe od kosztów ogrzewania kotłem, w którym spalany jest rodzimy ekogroszek (nie wspominając o oleju czy gazie). Wyniki tych i innych testów praktycznych bardzo silnie zmotywowały zarząd firmy GMP do przyjęcia na siebie roli wyłącznego dystrybutora techniki easyTherm w Polsce. Nasze doświadczenia z minionych lat w branży makro-zagadnień grzejnictwa ekologicznego w przemyśle drzewnym i meblowym (ogrzewanie hal, biur i domów odpadami drzewnymi i biomasą) pozwoliły nam szybko zrozumieć innowacyjność i unikalność opatentowanej technologii easyTherm.

Nasza firma tworzy obecnie sieć punktów partnerskich sprzedaży w kraju i opracowuje materiały informacyjne, do których należy też niniejsza strona internetowa. Ich głównym celem jest informacja o technice easyTherm oraz danie odpowiedzi na dwa ważne pytania osobom zainteresowanym nabyciem tego najprawdopodobniej najlepszego na świecie systemu ogrzewania, tj.:

  1. skąd wynikają niskie koszty inwestycji oraz niskie koszty bieżące ogrzewania easyTherm?
  2. dlaczego ciepło z paneli easyTherm jest fizjologicznie i zdrowotnie tak korzystne dla człowieka?

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą - zaskakująco ciekawą technicznie i jednocześnie niezwykle korzystną ekonomicznie - do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz kontaktu z nami.

Inwestycje budowlane przy ich długofalowym charakterze powinny czerpać swoje inspiracje tylko z najlepszych pomysłów i innowacji jakie nasza cywilizacja jest nam w stanie dać. W naszej ofercie łączymy korzyści ekonomiczne z rosnącym na naszych oczach zapotrzebowaniem społeczeństwa polskiego na zdrowy styl życia, na korzystanie z technologii energooszczędnych oraz na ochronę środowiska naturalnego. Promocja easyTherm na naszym rynku grzewczym i żywe zainteresowanie polskiego społeczeństwa tym produktem jest tego flagowym przykładem.


Dr.-Ing. Andrzej Kurek
Właściciel firmy GMP
Wyłączny dystrybutor easyTherm i Energetica w Polsce
OWH GMP ----> pobierz

Nowoczesne ogrzewanie FALĄ CIEPŁA tworzy bardzo korzystny klimat jak przy piecu kaflowym.
Jest znacznie tańsze niż klasyczne rozwiązania.
Udowodniono bardzo wysoką skuteczność i oszczędność energii nawet do 70%.
Pod każdym względem najlepsze i najtańsze ogrzewanie na świecie!